Про нас

Основним напрямком діяльності ТОВ "ВЕСТА ТЕРМ" є гуртова продажа обладнання для опалення, гарячого водопостачання, та морозильних установок, а саме: теплоакумуторів, бойлерів непрямого нагріву, твердопаливних котлів, сонячних колекторів, гідравлічних розподілювачів, пелетних пальників, пелетних камінів, стальних радіаторів та інш.

Компанія ТОВ "ВЕСТА ТЕРМ" успішно розвивається з 2010 року на українському ринку опалювального обладнання.

Ми співпрацюємо з оптовими та роздрібними торговими організаціями, також монтажними і будівельними компаніями є імпортерами в Україну таких торгових марок, як SUNSYSTEM і BURNiT (Болгарія) та BORPAN (Туреччина),
а також здійснюєм продаж теплоакумуляторів та бойлерів непрямого нагріву під під власною тогровою маркою  VESTA TERM.
Наша продукція виконана з високоякісних, екологічно чистих продуктів, що відповідють усім європейським стандартам.
При виробництві нашої продукції використовуються поновлювані і невичерпні джерела енергії. а також високотехнологічне та іноваційне обладнання.
Основними видами продукції є твердопаливні котли, пелетні котли та каміни, пелетні пальники, сонячні панелі, акумулюючі ємності, бойлери непрямого нагріву та радіатори опалення.
Наші переваги:
* ексклюзивна продукція (бо ми є офіційними представниками заводів виробників),
* конкурентні ціни,
* надійність обладнання (уся продукція сертифікована та відповідає Європейським стандартам)
* широкий ассортимент продукції (є можливість замсстосування обладнання при будь-якій складності об'єктів)
* доставка по всій Україні,(завдяки співпраці з курєрськими службами доставки та перевізниками)
* енергозберігаючі технології,
* ми завжди раді працювати з Вами!!!

Наші партнери:

 Компанія NES Ltd. створена в Болгарському місті Шумен, де на даний час знаходяться її виробничі потужності.
Спеціяалізація NES Ltd. - виробництво теплогенеруючого обладнання на альтернативних джерелах енергії, а також супутніх виробів щодо нього. NES є першим виробником сонячних теплових установок в Болгарії і залишається лідером ринку в цьому сегменті. Компанія постійно розширює асортимент своєї продукції із застосуванням сучасних технологій з використання відновлюваних джерел енергії. На сьогоднішній день портфель компанії включає в себе технології щодо виробництва обладнання для сонячної теплової енергії, біоенергії, фотоелектричної та аеротерміческой енергії. 
Останні напрямки в асортименті це твердопаливні котли на дровах та на пеллетах, фотоелектричні модулі і теплові насоси.
Продукція компанії виготовлюється під двома відомими брендами SUNSYSTEM и BURNiT.


SUNSYSTEM - під цією торговою маркою. виготовлюються теплоакумулятори, бойлери непрямого нагріву, сонячні панелі та теплові насоси.


BURNiT - твердопаливні котли, пелетні пальники та пелетні каміни.


Вся діяльність компанії регулюється QMS ISO 9001: 2008 (сертифікація на відповідність міжнародному стандарту: законодавчих та нормативних вимог, які можуть застосовуватися до діяльності даної організації
Компанія NES Ltd. спеціалізується на виробництві виробів з торговими марками SUNSYSTEM і BURNiT, що використовують альтернативні джерела енергії, які не шкодять навколишньому середовищу.
Кількість співробітників компанії складає 410 кваліфікованих фахівців.
Площа адміністративних, виробничих і складських будівель, в місті Шумен і місті Софія, в цілому складає 31 000 кв. м.

BOR-SAN - акціонерне товариство, виробник сучасних опалювальних систем і маркетингу -  знаходиться в складі компанії "BOR-PAN Group" яка була створена з метою діяльності в сфері промисловості.
Завод BORPAN з виготовлення стальних панельних радіаторів в 2003 році заклав основи своєї діяльності на фабриці місті Стамбул. З травня 2004 року компанія почала пробне виробництво, а вже в червні перейшли до серійного виробництва стальних панельних радіаторів.
Протягом 5 років, компанія BOR-SAN вже експортувала продукцію на 6 континентів у 56 країни світу. З кожним роком кількість країн, куди експортується продукція BORPAN збільшується, що дозволяє йти впевнено до мети становлення найвідомішою світової торговою маркою стальних панельних радіаторів.
Завод є одним з найбільших в світі, загальна площа виробничих приміщень, зібраних під одним дахом, складає  42500 кв.м та 80,000 кв.м на відкритому повітрі.

BORPAN є виробником:

  • стальних панельних радіаторів з боковим підключенням;
  • стальних панельних радіаторів з боковим підключенням;
  • гігієнічних радіаторів;
  • стальних гладко-поверхневих радіаторів;
  • дизайнерських візерункових та кольорових радіаторів;
  • трубчастих радіаторів для санвузлів (рушникосушок) 
  • радіаторних клапанів та аксесуарів.